Asistent manager

Locatie: Bucuresti

Nivel studii: Middle (2-5 ani)

Tip job: Full time

Cod: COR 334303

Profil candidat:

  • Absolvent studii superioare tehnice/economice/legal, orice alte cursuri de calificare profesionala in domeniile vanzari, marketing, legislatie, inchirieri spatii comerciale, constituie un avantaj;
  • Experienta in munca, in functia de assistant manager;
  • Cunostinte nivel avansat limba engleza scris/vorbit;
  • Cunostinte foarte bune Microsoft Office (Word, Excel, Power, Point), internet.

Calitati si aptitudini:

  • Abilitati de comunicare la nivel managerial;
  • Capacitate de documentare si planificare a activitatii;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Spirit de iniatiativa, gandire logica, flexibilitate, fire energetica, optimista;
  • Atitudine pro-activa, persoana riguroasa, cu spirit de observatie;
  • Abilitati organizatorile si de auto-organizare, punctualitate, capacitatea de a respecta termenele limita;
  • Rezistenta la stres;
  • Asumarea responsabilitatii;
  • Adaptare rapida la mediul de lucru;
  • Disponibilitate pentru munca in echipa.

Responsabilitati:

  • Activitati de executiv assistant
  • Gestionarea agendei Managderului General si activitatilor de protocol;
  • Redactarea documentelor (referate, informari, comunicari, corespondente, rapoarte), elaborarea si organizarea dosarelor si arhivarea lor;
  • Electronica;
  • Activitati de raportare a activitatii departamentelor coordonate de General Manager;
  • Asigura suport si consiliere pentru activitatea Managerului General, in proiecte de dezvoltare ale societatii;
  • Gestionarea corespondentei interne si externe din societate, asigurandu-se de respectarea confidentialitatii tuturor documentelor;
  • Gestionarea relatiei cu partenerii firmei: clienti, furnizori, colaboratori;
  • Mentine fluxul comunicational interdepartamental;
  • Activitati suport middle management.

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Pachet salarial: salariu fix + bonuri de masa + telefon mobil de serviciu + prime;
  • Posibilitati de promovare;
  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Interviu online:

  • Ce proiecte profesionale aveti pentru urmatorii 5 (cinci) ani? Unde va vedeti, cu ce realizari?
  • Ce va motiveaza?